image 1
Morelo - Palace 90G

About vehicle

Low season
Icon
442 EUR - gross price(net: 360 EUR + 23% tax)
High season
Icon
627 EUR - gross price(net: 510 EUR + 23% tax)
Deposit5000 EUR
AnimalsNot allowed
Min. age of the driver27 years

Kamper Morelo Palace 90G prezentuje się bardzo nowocześnie i stylowo. Ten imponujący pojazd zachwyca swoim wyglądem i rozmiarem. Posiada on charakterystyczne dla firmy Morelo linie, które podkreślają jego elegancki wygląd. Kamper jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, co widać na pierwszy rzut oka. Morelo Palace 90G to kamper, który z pewnością przyciąga uwagę swoim wyglądem, ale co ważniejsze, jest to pojazd, który oferuje wiele możliwości i gwarantuje wygodną i luksusową podróż.

Przestrzeń bagażowa

Przestrzeń bagażowa kampera Morelo Palace 90G jest z pewnością jednym z największych atutów tego pojazdu, ponieważ pozwala na zabranie ze sobą wszystkiego, co niezbędne podczas dłuższej podróży. Jej największa część znajduje się z tyłu pojazdu i jest łatwo dostępna dzięki dużym drzwiom zewnętrznym. Coś, co wyróżnia model Palace 90G, to garaż, w którym bez problemu zmieści się samochód osobowy typu Smart.

Wnętrze przestrzeni bagażowej jest w pełni wykończone i posiada liczne półki oraz schowki, które ułatwiają organizację przechowywanych rzeczy. Użytkownicy kampera mają do dyspozycji również praktyczne schowki zewnętrzne, umieszczone po bokach pojazdu, co dodatkowo zwiększa przestrzeń na przechowywanie różnych sprzętów i akcesoriów.

Wyposażenie

Wnętrze kampera jest przestronne, co sprawia, że podróżujący mają dużo miejsca do dyspozycji. Wszystkie meble są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a wykończenia są bardzo estetyczne i dopracowane.

W sypialni znajduje się duże łóżko z wygodnym materacem, telewizorem i pojemną szafą, a także dodatkowe szafki na drobiazgi. Drugie podwójne łóżko jest opuszczane elektrycznie i znajduje się w przedniej części pojazdu. W salonie z kolei umieszczono wygodną sofę, stolik oraz duży telewizor.

Kamper Morelo Palace 90G jest wyposażony w system klimatyzacji, który pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury we wnętrzu pojazdu, zarówno latem, jak i zimą oraz system ogrzewania, który umożliwia podgrzanie wnętrza pojazdu w chłodne dni.

Znajdziemy tutaj w pełni wyposażoną kuchnię, w której znajdują się m.in. kuchenka, piekarnik i mikrofala z funkcją piekarnika, lodówka oraz zlewozmywak. Łazienka wyposażona jest w toaletę, umywalkę oraz prysznic.

Wnętrze pojazdu

Wnętrze kampera Morelo Palace 90G wyróżnia się eleganckim i nowoczesnym wyglądem. Dominującym kolorem jest biel, która została zestawiona z ciemnymi elementami drewnianymi, tworząc stylowy kontrast. Przestrzeń wnętrza została starannie zaprojektowana, aby zapewnić jak najwięcej miejsca oraz wygodę podczas podróży. Kamper Morelo Palace 90G łączy w sobie luksus, elegancję oraz funkcjonalność, co czyni z niego idealny pojazd do wygodnych i długich podróży.

Technical details

Motorhome brand (Hymer, Adria...)Morelo
ModelPalace 90G
Chasis brand (Ford, Fiat...)Iveco
Motorhome typeIntegra
Number of driving places5
Number of sleeping places5
Vehicle in winter versionYES
Permissible weight7500 kg
TransmissionAutomatic
Type of driveRear wheels
Year of production2023
Power207 KM
Engine capacity3 l
Length954 cm

Vehicle equipment

7 / 9
 • Airconditioner
 • Gas/Propane heating
 • Electric heating
 • Diesel heating
 • TV
 • SAT
 • Electric converter
 • Bicycle rack
 • Awning

Interior layouts

Living room

1 / 1
 • Bar

Bedroom

1 / 1
 • Single beds with connecting link

Bathroom

1 / 1
 • Shower and toilet separately

Localization

Contact data
www.wypozyczalniaskawina.pl

Other vehicles from Trans-Al Rentals

See the company
Pre-made routes for RVs
E-booksPre-made routes for RVs
See e-books